Споредете до 4 продукти:

Euro-grip ST 30 Skid 10 D16.5 134A2

Euro-grip

Euro-grip ST 30 Skid10 D16.5 134A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Euro-grip
Ширина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
134
Индекс на брзина:
A2
EAN:
4056644003675

Највисока цена:  257,9 €

Цена по парче

257,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот