Споредете до 4 продукти:

Euro-grip MT 72 405/70 D24 148G

Euro-grip

Euro-grip MT 72405/70 D24 148G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Euro-grip
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
G
EAN:
4053949061270

Највисока цена:  781,9 €

Цена по парче

781,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот