Споредете до 4 продукти:

Euro-grip MT 54 9.00 D20 140F

Euro-grip

Euro-grip MT 549.00 D20 140F

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Euro-grip
Ширина:
9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
F
EAN:
4053943061436

Највисока цена:  380,7 €

Цена по парче

380,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот