Споредете до 4 продукти:

Euro-grip MT 54 405/70 D24 148G

Euro-grip

Euro-grip MT 54405/70 D24 148G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Euro-grip
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
G
EAN:
4056644003316

Највисока цена:  885,8 €

Цена по парче

885,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот