Споредете до 4 продукти:

Euro-grip MT 45 12.5/80 D18 148A6

Euro-grip

Euro-grip MT 4512.5/80 D18 148A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
12.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5901824048979

Највисока цена:  399,9 €

Цена по парче

399,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот