Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 72 500/50 D17 155A6

Euro-grip

Euro-grip IM 72500/50 D17 155A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4056644012455

Највисока цена:  531,6 €

Цена по парче

531,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот