Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 72 500/50 D17

Euro-grip

Euro-grip IM 72500/50 D17

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
EAN:
4053943071534

Највисока цена:  591,9 €

Цена по парче

591,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот