Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 72 400/60 D15.5 153A8

Euro-grip

Euro-grip IM 72400/60 D15.5 153A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053949297891

Највисока цена:  394,6 €

Цена по парче

394,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот