Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 54 15.5/80 D24

Euro-grip

Euro-grip IM 5415.5/80 D24

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
15.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
24

Највисока цена:  895,5 €

Цена по парче

895,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  60,53 €

Назад кон врвот