Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 45 11.5/80 D15.3

Euro-grip

Euro-grip IM 4511.5/80 D15.3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
EAN:
4056644014367

Највисока цена:  274,2 €

Цена по парче

274,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот