Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 36 400/60 D15.5

Euro-grip

Euro-grip IM 36400/60 D15.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
EAN:
4053949162014

Највисока цена:  407,8 €

Цена по парче

407,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот