Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 36 19.0/45 D17 144A6

Euro-grip

Euro-grip IM 3619.0/45 D17 144A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
19.0
Висина:
45
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4053943058214

Највисока цена:  453 €

Цена по парче

453 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот