Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 36 15.0/70 D18 154A6

Euro-grip

Euro-grip IM 3615.0/70 D18 154A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
15.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4056644002890

Највисока цена:  436,2 €

Цена по парче

436,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  55,4 €

Назад кон врвот