Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 117 10.0/80 D12 120A6

Euro-grip

Euro-grip IM 11710.0/80 D12 120A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
10.0
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5901824048368

Највисока цена:  127,8 €

Цена по парче

127,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот