Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 117 10.0/75 D15.3 123A8

Euro-grip

Euro-grip IM 11710.0/75 D15.3 123A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053943143088

Највисока цена:  124,5 €

Цена по парче

124,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,18 €

Назад кон врвот