Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 235/55 R17 99V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5235/55 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000486479
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  127,5 €

Цена по парче

127,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот