Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 235/45 R17 97V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5235/45 R17 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000486509
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  141,2 €

Цена по парче

141,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот