Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 225/50 R17 98V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000485472
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  149,6 €

Цена по парче

149,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,6 €

Назад кон врвот