Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 225/45 R18 95V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5225/45 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000667687
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  142 €

Цена по парче

142 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,08 €

Назад кон врвот