Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 225/40 R18 92V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000832603
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  110,9 €

Цена по парче

110,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,39 €

Назад кон врвот