Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Response 2 185/65 R15 88T

Dunlop

Dunlop Winter Response 2185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000582713
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
67 dB

Највисока цена:  62,4 €

Цена по парче

62,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот