Споредете до 4 продукти:

Dunlop Trailmax 120/90 D10 57J

Dunlop Trailmax
Dunlop Trailmax
Dunlop

Dunlop Trailmax120/90 D10 57J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
J
EAN:
3188642015709
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  39,3 €

Цена по парче

39,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот