Споредете до 4 продукти:

Dunlop StreetResponse 2 175/65 R15 84T

Dunlop

Dunlop StreetResponse 2175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3188649820993
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  56,6 €

Цена по парче

56,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот