Споредете до 4 продукти:

Dunlop SPORTMAX ROADSMART 120/70 ZR18 59W

Dunlop SPORTMAX ROADSMART
Dunlop SPORTMAX ROADSMART
Dunlop

Dunlop SPORTMAX ROADSMART120/70 ZR18 59W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526300027
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  128,3 €

Цена по парче

128,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот