Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sportmax D208 SM 140/70 R17 66H

Dunlop

Dunlop Sportmax D208 SM140/70 R17 66H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526257369

Највисока цена:  124,5 €

Цена по парче

124,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот