Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sportmax D208 F 120/70 ZR19 60W

Dunlop

Dunlop Sportmax D208 F120/70 ZR19 60W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526287342

Највисока цена:  171,5 €

Цена по парче

171,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот