Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 DSROF 225/45 R19 92W

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2 DSROF225/45 R19 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
5452000536686
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  187,6 €

Цена по парче

187,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот