Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 225/55 ZR17 101Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2225/55 ZR17 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496959
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  106,5 €

Цена по парче

106,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот