Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 215/40 R18 89W

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2215/40 R18 89W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000583895
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  118,2 €

Цена по парче

118,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот