Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 295/30 ZR22 103Y

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT295/30 ZR22 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000423733
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  247,5 €

Цена по парче

247,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,58 €

Назад кон врвот