Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 245/35 ZR19 93Y

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT245/35 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000543332
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
69 dB

Највисока цена:  166,8 €

Цена по парче

166,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,08 €

Назад кон врвот