Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 235/55 R19 101V

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT235/55 R19 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000724281
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  130,1 €

Цена по парче

130,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,01 €

Назад кон врвот