Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 225/40 ZR19 93Y

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT225/40 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526024923
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  158,8 €

Цена по парче

158,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,29 €

Назад кон врвот