Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 225/40 ZR19 93Y

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT225/40 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000724267
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
68 dB

Највисока цена:  166,7 €

Цена по парче

166,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,08 €

Назад кон врвот