Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 215/40 R17 87W

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT215/40 R17 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000488213
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  102 €

Цена по парче

102 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,39 €

Назад кон врвот