Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Classic 215/60 R15 94V

Dunlop

Dunlop Sport Classic215/60 R15 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526045461
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  364,8 €

Цена по парче

364,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,73 €

Назад кон врвот