Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Classic 215/60 R15 94V

Dunlop

Dunlop Sport Classic215/60 R15 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000679888
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  299,4 €

Цена по парче

299,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот