Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Classic 205/70 R15 96W

Dunlop

Dunlop Sport Classic205/70 R15 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000679871
ЕУ Етикета:
C
B
67 dB

Највисока цена:  263,2 €

Цена по парче

263,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,73 €

Назад кон врвот