Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport BluResponse 195/55 R16 91V

Dunlop Sport BluResponse
Dunlop Sport BluResponse
Dunlop

Dunlop Sport BluResponse195/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000723390
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  138,4 €

Цена по парче

138,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,74 €

Назад кон врвот