Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport 225/45 R17 91Y

225/45 R17 91Y
Dunlop
Dunlop

Dunlop Sport225/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526060099
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  103 €

Цена по парче

103 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,74 €

Назад кон врвот