Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 4D 245/50 R18 100H

Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 4D245/50 R18 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000555564
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  157,1 €

Цена по парче

157,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот