Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 4D 235/55 R19 101V

Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 4D235/55 R19 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000446343
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  162,6 €

Цена по парче

162,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,58 €

Назад кон врвот