Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 4D 225/45 R18 95H

Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop SP Winter Sport 4D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 4D225/45 R18 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000488251
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  197,5 €

Цена по парче

197,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот