Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 265/50 R19 110V

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D265/50 R19 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000815231
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
73 dB

Највисока цена:  189,8 €

Цена по парче

189,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот