Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 235/65 R17 108H

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D235/65 R17 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526262363
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  136,7 €

Цена по парче

136,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот