Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Winter Sport 3D 215/60 R17 104/102H

Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop SP Winter Sport 3D
Dunlop

Dunlop SP Winter Sport 3D215/60 R17 104/102H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
H
EAN:
3188649817603
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  173,3 €

Цена по парче

173,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот