Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP T9 455/70 R24 165A2

Dunlop SP T9
Dunlop SP T9
Dunlop

Dunlop SP T9455/70 R24 165A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Dunlop
Ширина:
455
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
A2
EAN:
5420005504115

Највисока цена:  1.018,8 €

Цена по парче

1.018,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот