Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP T9 455/70 R24 154G

Dunlop SP T9
Dunlop SP T9
Dunlop

Dunlop SP T9455/70 R24 154G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Dunlop
Ширина:
455
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
G
EAN:
5420005504122

Највисока цена:  1.031,5 €

Цена по парче

1.031,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот