Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP T9 455/70 R20 162A2

Dunlop SP T9
Dunlop SP T9
Dunlop

Dunlop SP T9455/70 R20 162A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Dunlop
Ширина:
455
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
162
Индекс на брзина:
A2
EAN:
5420005504108

Највисока цена:  985 €

Цена по парче

985 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот