Споредете до 4 продукти:

Dunlop SP Sport Maxx GT 235/50 R18 97V

Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop SP Sport Maxx GT
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx GT235/50 R18 97V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
3188649821716
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  122,5 €

Цена по парче

122,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот